Bližší informace o našich plenách pro psy a štěňata

Proč kupovat pleny pro psy?

Usnadní úklid a ochrání Váš koberec, podlahu, sedačku...

Kolikrát jste se rozčilovali nad počuraným kobercem, podložkou nebo sedačkou? Kolikrát jste svému psímu miláčkovi vysvětlovali, že se tohle prostě nedělá? Neusnadnily by Vám práci (nebo alespoň následný úklid) naše pleny pro psy? Jsou kvalitní, levné a všem dostupné!

Jaká je konkrétní sací schopnost plen?

Od 800 ml až po 1600 ml

Plena o rozměrech 40 x 60 cm zvládne pohltit 800 ml, plena o rozměrech 60 x 60 cm bez problému nasaje 1100 ml, plena o rozměrech 60 x 90 cm umí vsáknout 1600 ml.

Proč naše pleny?

Bezkonkurenční cena a kvalita

Díky vysoké sací schopnosti a chytrému rozložení sacích polštářků na pleně se jednak šetří místo (nedochází k rozpíjení tekutiny po pleně), ale navíc se také eliminuje zápach.

Co je "superabsorbent"?

Dokáže pojmout až stonásobek ke své vlastní hmotnosti

Jedná se o droboučké krystalky polyakrylátu sodného, jimiž jsou savé vrstvy v plence napuštěny a které pohlcují veškerou vlhkost. Tato obdivuhodná chemická sloučenina je schopna pojmout až stonásobek vody v poměru k jeho vlastní hmotnosti. Tím se tato plena stává ideálním řešením pro potřeby Vašeho zvířecího mazlíčka.

Recenze zákazníků

"Na doporučení jsem pleny vyzkoušela a používáme je dodnes. Neprosakují a naše Jenny se na ní naučila chodit do cca 3 dnů

Iva, Ostrava

"Příjemná obsluha a rychlé dodání. Pleny splňují účel takže z mé strany spokojenost.

Šárka, Brno